Powiat

Uroczystości z okazji zdania i objęcia obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim

03-03-2017 | drukuj |
Ilustracja do informacji: Uroczystości z okazji zdania i objęcia obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim
27 lutego 2017 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim odbył się uroczysty apel z okazji zdania i przyjęcia obowiązków na stanowisku  Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim.  Bryg. mgr inż. Piotr Radny zakończył czynną  służbę i przeszedł na zaopatrzenie emerytalne. Na jego stanowisko został powołany  mł. bryg. mgr Bogdan Śnieżek, który dotychczas był Komendantem Powiatowym PSP w Sulęcinie.
Uroczystości rozpoczęły się złożeniem meldunku Lubuskiemu Komendantowi Wojewódzkiego PSP w Gorzowie Wlkp. st. bryg. mgr inż. Sławomirowi Klusek przez d-cę uroczystości mł. bryg. Piotra Jankowieckiego. Po powitaniu zaproszonych gości zgodnie z ceremoniałem nastąpiło zdanie i objęcie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim.
Obecny podczas uroczystości Starosta Krośnieński Mirosław Glaz podziękował bryg. Piotrowi Radny za długoletnią służbę i pracę na rzecz mieszkańców powiatu krośnieńskiego, a jego następcy mł. bryg. Bogdanowi Śnieżek  pogratulował objęcia stanowiska.
W wydarzeniu udział wzięłli również st. bryg. Sławomir Klusek Lubuski Komendant Wojewódzki PSP w Gorzowie Wlkp., Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych  Rzeczpospolitej Polskiej w Krośnie Odrzańskim dh Wiesław Leśko,  Przedstawiciele Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Zielonej Górze, Burmistrzowie miast i Wójtowie gmin powiatu krośnieńskiego, przedstawiciele służb mundurowych, nadleśnictw, innych instytucji z powiatu krośnieńskiego oraz duchowieństwo w osobach ks. mjr Jan Zapotoczny – Proboszcz Parafii Wojskowej pw. Św. Marcina z Tours w Krośnie Odrz i ks. Zbigniew Samociak – Proboszcz Parafii pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć 8

Dzis jest: Imieniny:
Środa, 23 Sierpień 2017 Filipa i Apolinarego
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Zobacz również

Kalendarium

  • Baner: Komenda Powiatowa Policji
  • Baner: Panstwowa Straz Pozarna
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krośnie Odrzańskim
  • Baner: PUP
  • Baner: Lubuskie
  • Baner: mamografia.pl
  • Baner: Zgaś Ryzyko
Znajdujesz się na stronie: Starostwo Powiatowe w Krośnie Odrzańskim
Baner: Krosno Odrzańskie - most na OdrzeBaner: Krosno Odrzańskie - kościół św. AndrzejaBaner: Rzepak - gdzieś w powiecieBaner: Gubin - Wyspa TeatralnaBaner: Gubin - kościół pw. Trójcy Świętej