Edukacja

Praca na wyciągnięcie ręki

18-06-2014 | drukuj |
Ilustracja do informacji: Praca na wyciągnięcie ręki
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie wraz z zakładem A.Z. Iwaniccy Meble Tapicerowane walczą o gimnazjalistów. Wspólnie przygotowali listę zawodów, po wybraniu których przyszli uczniowie ZSLiT w Gubinie (obecni gimnazjaliści) będą mieli zagwarantowane zatrudnienie.
 
Aby skorzystać z tej propozycji kształcenia, wystarczy rozpocząć naukę w klasie wielozawodowej w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie i wybrać zawód, którego tajniki chce się poznać i którego praktyczną naukę zawodu będzie można odbyć w firmie Iwaniccy. Do wyboru są zawody tapicera, stolarza lub krawca. Niebagatelne znaczenie ma gwarancja zatrudnienia w zakładzie po ukończeniu szkoły.
 
ZSLiT w Gubinie to szkoła z wieloletnią tradycją, od lat kształcąca w rzemieślniczych zawodach w klasach wielozawodowych, krawieckich, handlowych, fryzjerskich i kucharskich. Atutem placówki jest wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska, natomiast uczniom spoza Gubina szkoła oferuje miejsca w internacie ze stołówką. Internat, położony w malowniczym miejscu nad Nysą Łużycką, to nowocześnie urządzony budynek, z pokojami 2-osobowymi, z bezpłatnym dostępem do Internetu, z salą telewizyjną oraz stałą opieką wychowawców i bogatą ofertą zajęć w czasie wolnym. ZSLiT oferuje także naukę w czteroletnim technikum logistycznym, spedycyjnym, handlowym, ekonomicznym, usług fryzjerskich, hotelarstwa, obsługi turystycznej oraz żywienia i usług gastronomicznych, a także w liceum dziennikarsko-językowym, informatycznym, przyrodniczo-medycznym i usportowionym.
 
Dzis jest: Imieniny:
Piątek, 15 Grudzień 2017 Celiny i Waleriana
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Zobacz również

Kalendarium

  • Baner: Komenda Powiatowa Policji
  • Baner: Panstwowa Straz Pozarna
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krośnie Odrzańskim
  • Baner: PUP
  • Baner: Lubuskie
  • Baner: mamografia.pl
  • Baner: Zgaś Ryzyko
Znajdujesz się na stronie: Starostwo Powiatowe w Krośnie Odrzańskim
Baner: Krosno Odrzańskie - most na OdrzeBaner: Krosno Odrzańskie - kościół św. AndrzejaBaner: Rzepak - gdzieś w powiecieBaner: Gubin - Wyspa TeatralnaBaner: Gubin - kościół pw. Trójcy Świętej