Strona głównaKomunikatyJesteś w dziale:

Komunikaty

Ostrzeżenie meteorologiczne

Załączniki

Ostrzeżenie!!!

W związku z informacją uzyskaną z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy we Wrocławiu ostrzegamy o możliwości wystąpienia gwałtownych burz z gradem i deszczem od 10 – 20 mm, lokalnie od 30 – 40 mm, porywy wiatru do 90 km/h od 14:00 do 23:00 27 maja 2014 r.

Ostrzeżenie!!!

W związku z informacją uzyskaną z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy we Wrocławiu ostrzegamy o możliwości wystąpienia podwyższonych stanów wody (w okolicach stanów ostrzegawczych) na rzekach Powiatu Krośnieńskiego. Powyższe zagrożenia mogą wywołać gwałtowne opady deszczu przewidziane w dniac 27 – 28 maja, które prognozowane są od 40 mm w dniu dzisiejszym oraz 25 mm w dniu jutrzejszym.

Ostrzeżenie!!!

Na podstawie informacji z Biura Prognoz IMGW Poznań ostrzegamy:
Od godz. 18:00 dnia 23 maja br. do godz. 23:00 dnia 24 maja br. na terenie województwa lubuskiego prognozuje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą od 20 mm  do 40 mm, lokalnie 50 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 100 km/h. Lokalnie mogą wystąpić opady gradu. Największa intensywność zjawisk w nocy z piątku na sobotę i w sobotę po południu. Możliwy zanik burz rano i przed południem w sobotę.

INFORMACJA O NAGRODACH I STYPENDIACH

Starostwo Powiatowe w Krośnie Odrzańskim informuje o możliwości ubiegania się  o  nagrodę  lub  stypendium  za  osiągnięcia  w  dziedzinie  twórczości  artystycznej, upowszechniania  i  ochrony  kultury  oraz  ochrony  nad  zabytkami.  Istnieje  również możliwość  ubiegania  się  o  nagrodę  lub  stypendium  dla  zawodników  i  trenerów za osiągnięcia wysokich wyników sportowych. Z pisemnym wnioskiem o przyznanie nagrody  lub  stypendium  mogą  wystąpić  jednostki  samorządu  terytorialnego, jednostki  organizacyjne  zajmujące  się  twórczością  artystyczną,  upowszechnianiem kultury,  opieka  nad  zabytkami,  instytucje  kultury,  związki  lub  stowarzyszenia zawodowe, twórcze  i kulturalne, kluby sportowe, trenerzy,  szkoły  z terenu Powiatu  Krośnieńskiego  oraz  radni  Powiatu  Krośnieńskiego.  Wnioski  należy  składać  na odpowiednich  załącznikach  do  uchwał,  w  Biurze  Obsługi  Interesanta  Starostwa Powiatowego w Krośnie Odrzańskim do dnia 30 czerwca 2014 roku.

Załączniki

Ogłoszenie nr 2/2014

Zarząd Powiatu Krośnieńskiego ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Krośnieńskiego.

Załączniki

XXIII Powiatowe Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych – formy estradowe

Informację dodano w dziale Kultura/Informator kulturalny. Regulamin oraz karta zgłoszeń znajdują się w załącznikach.

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego

W dziale Informator/Organizacje pozarządowe dodano ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego, zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

Zarządzenia Starosty Krośnieńskiego z dnia 23 kwietnia 2014 roku

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej dodano zarządzenia Starosty Krośnieńskiego  w sprawie przeznaczenia do sprzedaży elementów prefabrykowanych: drogowych, betonowych, barier ochronnych wykonanych wg EN 1317-2 o wymiarach h=85x 1= 200x s=54 cm zamontowanych na terenie byłego Przejścia Granicznego w Gubinku.

2 maja 2014 r. Starostwo Powiatowe nieczynne

W związku z obowiązkiem skrócenia normy czasu pracy w miesiącu maju br. na podstawie art.130 §2 Kodeksu pracy – dnia 2 maja 2014 r. Starostwo Powiatowe w Krośnie Odrzańskim oraz Delegatura w Gubinie będą nieczynne
 
1 2 3 4 5 6 ... 10
Dzis jest: Imieniny:
Piątek, 15 Grudzień 2017 Celiny i Waleriana
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Zobacz również

Kalendarium

  • Baner: Komenda Powiatowa Policji
  • Baner: Panstwowa Straz Pozarna
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krośnie Odrzańskim
  • Baner: PUP
  • Baner: Lubuskie
  • Baner: mamografia.pl
  • Baner: Zgaś Ryzyko
Znajdujesz się na stronie: Starostwo Powiatowe w Krośnie Odrzańskim
Baner: Krosno Odrzańskie - most na OdrzeBaner: Krosno Odrzańskie - kościół św. AndrzejaBaner: Rzepak - gdzieś w powiecieBaner: Gubin - Wyspa TeatralnaBaner: Gubin - kościół pw. Trójcy Świętej