Kultura

Cały Rock, cały Świat przeciwko przemocy! Stop dopalaczom!

14-04-2017 | drukuj |
Ilustracja do informacji: Cały Rock, cały Świat przeciwko przemocy! Stop dopalaczom!
Seria koncertów „Cały Rock, cały Świat przeciwko przemocy! Stop dopalaczom!” to już tradycja w Gubinie. W tym roku ponownie odbył się ten niezwykle ciekawy event profilaktyczny. Publiczność dzięki temu mogła doświadczyć ogromu pozytywnej energii i posłuchać muzyki propagującej bardzo istotne, szczególnie ostatnimi czasy, hasła szacunku i miłości wobec innych oraz przeciwne bezsensownym używkom. Na tegorocznej edycji gościły kapele „Steel Drunk” z Bydgoszczy i „Tabu” z Wodzisławia Śląskiego, które przed gubińską publicznością zaprezentowały się 7 kwietnia w klubie „Iskra”.
Wydarzenie miało miejsce dzięki zaangażowaniu organizatorów, którymi byli: Gubiński Dom Kultury, Młodzieżowa Grupa „OTWARTE”, Pracownia Orange w Gubinie oraz wsparciu licznych sponsorów, władz miejskich i powiatowych. Jednym z ważniejszych współorganizatorów tegorocznej edycji był Powiat Krośnieński, którego włodarze wiedzą jak ważne są przesłania i oddziaływanie tego typu akcji.
Tegoroczna odsłona wydarzenia „Cały Rock, cały Świat przeciwko przemocy! Stop dopalaczom!” przeszła już do historii. Na pewno zostanie zapamiętana nie tylko za muzyczny majstersztyk zespołów, solówki na saksofonie czy gitarowe arcybrzmienia, ale również za hasła propagujące pokój i przeciwne bezsensownym używkom oraz za niesamowity klimat ciepła i radości, który miejmy nadzieję, rozprzestrzeni się jak najdalej.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć 6

Dzis jest: Imieniny:
Wtorek, 12 Grudzień 2017 Adelajdy i Aleksandra
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Zobacz również

Kalendarium

  • Baner: Komenda Powiatowa Policji
  • Baner: Panstwowa Straz Pozarna
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krośnie Odrzańskim
  • Baner: PUP
  • Baner: Lubuskie
  • Baner: mamografia.pl
  • Baner: Zgaś Ryzyko
Znajdujesz się na stronie: Starostwo Powiatowe w Krośnie Odrzańskim
Baner: Krosno Odrzańskie - most na OdrzeBaner: Krosno Odrzańskie - kościół św. AndrzejaBaner: Rzepak - gdzieś w powiecieBaner: Gubin - Wyspa TeatralnaBaner: Gubin - kościół pw. Trójcy Świętej