Igrzyska Dzieci w mini koszykówce

W dniu 5 lutego na hali OSIR w Krośnie Odrzańskim odbyły się kolejne zmagania młodych sportowców w ramach XIX Mistrzostw Powiatu Krośnieńskiego. Uczniowie szkół podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci rywalizowali w dyscyplinie mini koszykówka. Zawody odbyły się w kategorii drużyn chłopców oraz w kategorii drużyn dziewcząt. W kategorii drużyn chłopięcych do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn, natomiast w kategorii drużyn dziewcząt udział wzięły 4 zespoły. Sportowe zmagania w duchu fair play w obu kategoriach zakończyły się wygraną Szkoły Podstawowej nr 2 w Gubinie. Wszystkim zawodnikom biorącym udział w zmaganiach gratulujemy.