Starosta Krośnieński Mirosław Glaz odznaczony medalem

Dodano przez: ajakubczak

W dniu 2 lutego, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Stowarzyszenia Strzelecko-Obronnego Gubiński Klub Sportowy „Pionier”. W spotkaniu uczestniczył Wicestarosta Tomasz Kaczmarek. Zarząd „Pioniera” jednogłośnie otrzymał absolutorium za poprzedni rok.

Oprócz sprawozdania za ostatnie 12 miesięcy Prezes Stowarzyszenia – Wiesław Michnowicz – wyznaczył najważniejsze zamierzenia do zrealizowania w 2018 roku. Ważnym elementem zebrania było wręczenie odznaczeń i wyróżnień, m. in. Strzelca Roku (Ziemowit Patek) i Pioniera Roku (Dominika Różycka).

Niezmiernie miłym wydarzeniem było także wręczenie okolicznościowych medali. Starosta Krośnieński Mirosław Glaz za zasługi dla Stowarzyszenia, zgodnie z decyzją Zarządu z dnia 24 stycznia 2017 roku, odznaczony został brązowym medalem „Za zasługi dla SSO GKS PIONIER”.

Ponadto podczas spotkania przyznano awanse dla młodzieży uczącej się w klasach mundurowych gubińskiego Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie Odrzańskim.