Logo Google
A- A+ Zmień kontrast

Kontakt z radnymi, dyżury radnych

print
Pobierz PDF

Kontakt z radnymi

Zgodnie z prośbą radnych Rady Powiatu Krośnieńskiego podajemy do publicznej wiadomości ich dane kontaktowe w celu zgłaszania przez mieszkańców powiatu postulatów i wniosków kierowanych do nich:
 
  1. Anioł Danuta – d.aniol@powiatkrosnienski.pl
  2. Ochotny Leszek – l.ochotny@powiatkrosnienski.pl
  3. Sikora Roman – r.sikora@powiatkrosnienski.pl
  4. Barczuk Kazimierz – k.barczuk@powiatkrosnienski.pl
  5. Bartczak Sebastian – s.bartczak@powiatkrosnienski.pl
  6. Czerepko Jacek – j.czerepko@powiatkrosnienski.pl
  7. Glaz Mirosław – starosta@powiatkrosnienski.pl
  8. Grzelak Krzysztof – k.grzelak@powiatkrosnienski.pl
  9. Hoffmann Jacek – j.hoffmann@powiatkrosnienski.pl
  10. Iwanicki Andrzej – a.iwanicki@powiatkrosnienski.pl
  11. Jagodziński Marcin – m.jagodzinski@powiatkrosnienski.pl
  12. Kiertyczak Lech – l.kiertyczak@powiatkrosnienski.pl
  13. Szatkowski Jan – j.szatkowski@powiatkrosnienski.pl
  14. Miechowicz Tomasz – t.miechowicz@powiatkrosnienski.pl
  15. Szkołuda Mariusz – m.szkoluda@powiatkrosnienski.pl
  16. Turczyniak Leszek – l.turczyniak@powiatkrosnienski.pl
  17. Zdónek Natalia – n.zdonek@powiatkrosnienski.pl
 
Telefon kontaktowy: Biuro Obsługi Rady Powiatu 68 383 02 21 lub kom. 797 307 697
 
Facebook Youtube Google plus rss Biuletyn informacji publicznej
Profil zaufany
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce
Wiecej o ciasteczkach.
Ok