Jeszcze tylko apel i wakacje! Zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

19.06.2019
Dodano przez: Łukasz Kandulski

W dniu dzisiejszym starostowie odwiedzili placówki oświatowe, gdzie Starostwo Powiatowe w Krośnie Odrzańskim jest organem prowadzącym. Wicestarosta Ryszard Zakrzewski odwiedził Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie oraz Europejskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, a Starosta Grzegorz Garczyński był obecny w Zespole Szkół Specjalnych i w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Oboje włodarze powiatu wręczali nagrody dla najlepszych uczniów w szkole, przekazując na ich ręce gratulacje i drobne upominki. Z tego miejsca pragniemy życzyć wszytkim uczniom i nauczycielom bezpiecznych i aktywnych wakacji. Do zobaczenia w następnym roku szkolnym!