Transmisja z konferencji prasowej „100 Dni Starosty Krośnieńskiego i Koalicji Ponad Podziałami”

Dodano przez: Łukasz Kandulski

4 marca 2019 r. odbyła się konferencja prasowa pt. „100 Dni Starosty Krośnieńskiego i Koalicji Ponad Podziałami”, która podsumowała pierwsze 100 dni działalności nowych włodarzy Powiatu Krośnieńskiego. Podczas pół godzinnej relacji na żywo przedstawiono problemy, które napotkano, zadania i wyzwania, którym trzeba sprostać, oraz zaprezentowano wizję powiatu. Szczegóły obejrzą Państwo w materiale poniżej.

Głos zabrali: Starosta Powiatu Krośnieńskiego Grzegorz Garczyński, Wicestarosta Powiatu Krośnieńskiego Ryszard Zakrzewski, Przewodniczący Rady Powiatu Krośnieńskiego Kamil Kuśnierek oraz Członek Zarządu Powiatu Krośnieńskiego Radosław Sujak.