Logo Google
A- A+ Zmień kontrast

Kontakt z radnymi, dyżury radnych

print
Pobierz PDF
Podajemy do publicznej wiadomości dane kontaktowe radnych Powiatu Krośnieńskiego VI kadencji w celu zgłaszania przez mieszkańców powiatu postulatów i wniosków kierowanych do nich:



1. Krystyna Bryszewska – k.bryszewska@radny.powiatkrosnienski.pl
2. Jacek Czerepko – j.czerepko@radny.powiatkrosnienski.pl
3. Roman Gancarz – r.gancarz@radny.powiatkrosnienski.pl
4. Grzegorz Garczyński – g.garczynski@radny.powiatkrosnienski.pl
5. Mirosław Glaz – mglaz@wp.pl
6. Andrzej Iwanicki – a.iwanicki@radny.powiatkrosnienski.pl
7. Anna Januszkiewicz – a.januszkiewicz@radny.powiatkrosnienski.pl
8. Tomasz Kaczmarek – t.kaczmarek@radny.powiatkrosnienski.pl
9. Grzegorz Kieliszak – g.kieliszak@radny.powiatkrosnienski.pl
10. Kamil Kuśnierek – k.kusnierek@radny.powiatkrosnienski.pl
11. Tomasz Miechowicz – t.miechowicz@radny.powiatkrosnienski.pl
12. Leszek Ochotny – l.ochotny@radny.powiatkrosnienski.pl
13. Andrzej Rochmiński – a.rochminski@radny.powiatkrosnienski.pl
14. Roman Sikora – r.sikora@radny.powiatkrosnienski.pl
15. Marzena Szofer – m.szofer@radny.powiatkrosnienski.pl
16. Paweł Szwed – p.szwed@radny.powiatkrosnienski.pl
17. Bogdan Śnieżek – b.sniezek@radny.powiatkrosnienski.pl



PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO KAMIL KUŚNIEREK PEŁNI DYŻUR W DELEGATURZE STAROSTWA POWIATOWEGO W GUBINIE W OSTATNIĄ ŚRODĘ MIESIĄCA W GODZ. OD 15.30 – 16.30
telefon kontaktowy: 661 122 100
e-mail: k.kusnierek@radny.powiatkrosnienski.pl



RADNY POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO ROMAN SIKORA PEŁNI DYŻUR W DELEGATURZE STAROSTWA POWIATOWEGO W GUBINIE W PIERWSZY I TRZECI PONIEDZIAŁEK MIESIĄCA W GODZ. OD 14.00 – 16.00
telefon kontaktowy: 661 264 811
e-mail: r.sikora@radny.powiatkrosnienski.pl


Dyżury radnych PSL w każdy poniedziałek od 17.00- 17.30  sala konferencyjna (3 piętro ) w Starostwie Powiatowym w Krośnie Odrzańskim

Kontakt do przewodniczącego Klubu Radnych PSL:
Mirosław Glaz tel . 509278016

e mail: mglaz@wp.pl



Telefon kontaktowy: Biuro Obsługi Rady Powiatu 68 383 02 21 lub kom. 797 307 697
Facebook Youtube rss Biuletyn informacji publicznej
Profil zaufany
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce
Wiecej o ciasteczkach.
Ok