Logo Google
A- A+ Zmień kontrast

Kontakt z radnymi, dyżury radnych

print
Pobierz PDF

Kontakt z radnymi

Zgodnie z prośbą radnych Rady Powiatu Krośnieńskiego podajemy do publicznej wiadomości ich dane kontaktowe w celu zgłaszania przez mieszkańców powiatu postulatów i wniosków kierowanych do nich:
 

1. Krystyna Bryszewska – k.bryszewska@radny.powiatkrosnienski.pl
2. Jacek Czerepko – j.czerepko@radny.powiatkrosnienski.pl
3. Roman Gancarz – r.gancarz@radny.powiatkrosnienski.pl
4. Grzegorz Garczyński – g.garczynski@radny.powiatkrosnienski.pl
5. Mirosław Glaz – m.glaz@radny.powiatkrosnienski.pl
6. Andrzej Iwanicki – a.iwanicki@radny.powiatkrosnienski.pl
7. Anna Januszkiewicz – a.januszkiewicz@radny.powiatkrosnienski.pl
8. Tomasz Kaczmarek – t.kaczmarek@radny.powiatkrosnienski.pl
9. Grzegorz Kieliszak – g.kieliszak@radny.powiatkrosnienski.pl
10. Kamil Kuśnierek – k.kusnierek@radny.powiatkrosnienski.pl
11. Tomasz Miechowicz – t.miechowicz@radny.powiatkrosnienski.pl
12. Leszek Ochotny – l.ochotny@radny.powiatkrosnienski.pl
13. Andrzej Rochmiński – a.rochminski@radny.powiatkrosnienski.pl
14. Roman Sikora – r.sikora@radny.powiatkrosnienski.pl
15. Marzena Szofer – m.szofer@radny.powiatkrosnienski.pl
16. Paweł Szwed – p.szwed@radny.powiatkrosnienski.pl
17. Bogdan Śnieżek – b.sniezek@radny.powiatkrosnienski.pl

 
Telefon kontaktowy: Biuro Obsługi Rady Powiatu 68 383 02 21 lub kom. 797 307 697
 
Facebook Youtube Google plus rss Biuletyn informacji publicznej
Profil zaufany
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce
Wiecej o ciasteczkach.
Ok