Absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2016 rok przyjęte!

02.11.2017
W dniu 27 czerwca br. podczas XXV sesji Rady Powiatu Krośnieńskiego V kadencji odbyło się głosowanie w sprawie przyznania absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2016 rok. Rada Powiatu Krośnieńskiego zagłosowała niemal jednogłośnie, za przyjęciem absolutorium było 15 radnych, 1 radny głosował przeciwko, nikt nie wstrzymał się od głosu.
Zanim radni przystąpili do głosowania nad absolutorium przedstawione zostały informacje o funkcjonowaniu opieki szpitalnej na terenie Powiatu Krośnieńskiego oraz informacja z realizacji zadań Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej za 2016 rok. Wszyscy zebrani mieli również sposobność zapoznania się ze sprawozdaniem z działalności Zarządu Powiatu i Starosty w okresie międzysesyjnym. Podczas sesji przyjęty został również szereg uchwał. Nie zabrakło również czasu na interpelacje i odpowiedzi na złożone przez radnych zapytania.