Bieganie Łączy – III Powiatowy Bieg Po Zdrowie

24.09.2018
Dodano przez: Remigiusz Gołębiowski

Powiat Krośnieński realizacje projekt w ramach Program Współpracy INTERREG V A Brandenburgia – Polska 2014-2020 – Fundusz Małych Projektów w Euroregionie „Sprewa-Nysa-Bóbr”

Bieganie Łączy – III Powiatowy Bieg Po Zdrowie

wartość projektu: 12.198,39 euro

Celem projektu jest wzajemne poznanie się mieszkańców regionu przygranicznego, wspólne promowanie zdrowego stylu życia poprzez ruch oraz zaszczepienie w najmłodszych uczestnikach chęci do aktywnego spędzania czasu. W ramach projektu przeprowadzono kampanię informacyjno-promocyjną,  przygotowano i przeprowadzono bieg sztafetowy dla dorosłych oraz biegi sztafetowe na trzech dystansach dla dzieci i młodzieży.