Drugi otwarty konkurs ofert na realizatora w 2019 roku Powiatowego Programu Polityki Zdrowotnej pn. „Program przeciwdziałania rakowi szyjki macicy w Powiecie Krośnieńskim na lata 2015 – 2020”

Dodano przez: Łukasz Kandulski

Zarządu Powiatu Krośnieńskiego ogłasza drugi otwarty konkurs ofert na realizatora w 2019 roku Powiatowego Programu Polityki Zdrowotnej pn. „Program przeciwdziałania rakowi szyjki macicy w Powiecie Krośnieńskim na lata 2015 – 2020”, w ramach którego zostaną wykonane szczepienia profilaktyczne przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego dziewcząt z rocznika 2005 zamieszkałych na terenie Powiatu Krośnieńskiego.