III sesja Rady Powiatu VI kadencji

Dodano przez: pstefanicki

Przewodniczący Rady Powiatu informuje, że w dniu 24 stycznia 2019 roku o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Krośnie Odrzańskim odbędzie się III sesja Rady Powiatu VI kadencji.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu i Starosty w okresie międzysesyjnym.

4. Sprawozdanie Przewodniczącego Rady Powiatu z działalności w okresie międzysesyjnym.

5. Uchwalenie budżetu Powiatu Krośnieńskiego na rok 2019:

a. odczytanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia Uchwały Budżetowej powiatu na 2019 rok,

b. odczytanie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej,

c. przedstawienie opinii Komisji Rady,

d. przedstawienie stanowiska Zarządu Powiatu w sprawie uwag zawartych w opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz opinii Komisji Rady,

e. dyskusja nad wniesionym projektem i ewentualnie zgłoszonymi poprawkami,

f. głosowanie nad uchwałą w sprawie Uchwały Budżetowej powiatu na 2019 rok.

6. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Krośnieńskiego na lata 2019-2028.

7. Podjęcie uchwały w sprawie diet przysługujących radnemu powiatu.

8. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

9. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy komisji stałych Rady Powiatu Krośnieńskiego na rok 2019.

10. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Powiatu Krośnieńskiego na rok 2019.

11. Interpelacje i zapytania radnych.

12. Wnioski i oświadczenia radnych.

13. Sprawy różne.

14. Przyjęcie protokołu z II sesji Rady.

15. Zamknięcie obrad.