IV Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego o Puchar Starosty w siatkówce plażowej

IV edycja Mistrzostw Powiatu Krośnieńskiego w siatkówce plażowej szkół wszystkich typów dobiegła końca. Przy słonecznej aurze oraz tradycyjnym grillu rozegrano 24 pojedynki, które sędziowali gościnnie Kamil Rajchel i Robert Leśnicki. Nad całością czuwał sędzia główny Jerzy Dzikuć. Puchary wręczane przez wicestarostę Tomasza Kaczmarka oraz wicedyrektor ECKZiU Małgorzatę Kijewską powędrowały do zwycięzców poszczególnych kategorii. Wyniki kształtowały się następująco: Miksty szkoły podstawowe – Aleksandra Marciniak/Oliver Pirko/Ostrowski Mateusz (SP nr 3 Gubin), Miksty gimnazja – Kawecka Zuzanna/Majchrzak Michał/Huray Cyprian (ZSO Gubin), „dwójki” dziewczęta szkoły średnie – Chorążak Natalia/Sikorska Adrianna (ZG/G), „dwójki” chłopcy szkoły średnie – Zalewski Wojciech/Zalewski Krzysztof (ZSP Krosno Odrzańskie).