IV Sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego

Dodano przez: Łukasz Kandulski

19 marca 2019 r. odbyła się IV Sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego. Zapis z transmisji na żywo jest dostępny pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=nM5_6Z63Z7M

Porządek obrad:

1. Otwarcie.
2. Przyjęcie protokołu z III sesji Rady.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu i Starosty w okresie międzysesyjnym.
5. Sprawozdanie Przewodniczącego Rady Powiatu z działalności w okresie międzysesyjnym.
6. Informacja dotycząca funkcjonowania Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gubinie i Krośnie Odrzańskim.
7. Informacja na temat realizacji projektu Modernizacja Szkolnictwa Zawodowego w Powiecie Krośnieńskim.
8. Analiza wsparcia organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Krośnieńskiego.
9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej powiatu na 2019 rok.
10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Krośnieńskiego na lata 2019-2028.
11. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Krośnieńskiego.
12. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Skarg, Wniosków i Petycji na rok 2019.
13. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2019 roku.
14. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Miastu Zielona Góra na realizację zadania
w zakresie wspierania osób niepełnosprawnych poprzez prowadzenie Miejskiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w 2019 roku.
15. Interpelacje i zapytania radnych.
16. Wnioski i oświadczenia radnych.
17. Sprawy różne.
18. Zamknięcie obrad.