IV sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego

Dodano przez: Łukasz Kandulski

Przewodniczący Rady Powiatu informuje, że w dniu 19 marca 2019 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Krośnie Odrzańskim, ul. Piastów 10B odbędzie się IV sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego VI kadencji.

Proponowany porządek obrad:
1.       Otwarcie.
2.       Przyjęcie protokołu z III sesji Rady.
3.       Przyjęcie porządku obrad.
4.       Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu i Starosty w okresie międzysesyjnym.
5.       Sprawozdanie Przewodniczącego Rady Powiatu z działalności w okresie międzysesyjnym.
6.       Informacja dotycząca funkcjonowania Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gubinie i Krośnie Odrzańskim.
7.       Informacja na temat realizacji projektu Modernizacja Szkolnictwa Zawodowego w Powiecie Krośnieńskim.
8.       Analiza wsparcia organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Krośnieńskiego.
9.       Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej powiatu na 2019 rok.
10.   Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Krośnieńskiego na lata 2019-2028.
11.   Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Krośnieńskiego.
12.   Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Skarg, Wniosków i Petycji na rok 2019.
13.   Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2019 roku.
14.   Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Miastu Zielona Góra na realizację zadania
w zakresie wspierania osób niepełnosprawnych poprzez prowadzenie Miejskiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w 2019 roku.
15.   Interpelacje i zapytania radnych.
16.   Wnioski i oświadczenia radnych.
17.   Sprawy różne.
18.   Zamknięcie obrad.