Kurs pn. organizacja przyjęć okolicznościowych i dyplomatycznych z udziałem młodzieży z Powiatu Krośnieńskiego

Młodzież z terenu Powiatu Krośnieńskiego uczestniczyła w kolejnym kursie, tym razem z tematyki: Organizacja przyjęć okolicznościowych i dyplomatycznych. Zajęcia prowadziła Wioletta Telicka, wzięły w nich udział uczennice z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie. Dziewczęta kształcą się na kierunkach: Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Kucharz. Zajęcia odbywały się w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Krośnieńskim”.