Nabór kandydatów na członków Rady Seniorów Powiatu Krośnieńskiego

06.07.2021
Dodano przez: Joanna Czerniel
OGŁOSZENIE O NABORZE KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW RADY SENIORÓW POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO

Działając na podstawie Uchwały nr 321/2021 Zarządu Powiatu Krośnieńskiego z dnia 11 maja 2021 roku zmieniającej uchwałę w sprawie powołania Rady Seniorów Powiatu Krośnieńskiego, Starosta Krośnieński ogłasza nabór na członków Rady Seniorów Powiatu Krośnieńskiego, która działać będzie w okresie kadencji 2021 – 2024.

Zgłoszenia kandydatów do Rady na formularzu zgłoszeniowym dokonują:
1) Gminy Powiatu Krośnieńskiego z pośród organizacji pozarządowych działających w gminie
z potwierdzonym wpisem w Statucie o działalności na rzecz seniorów po 1 osobie;
2) Miejskie Rady Seniorów po 1 osobie;
3) Uniwersytet Trzeciego Wieku w Krośnie Odrzańskim i Gubinie po 1 osobie;
4) Związek Emerytów i Rencistów w Krośnie Odrzańskim i Gubinie po 1 osobie;
5) Związki Kombatanckie w Krośnie Odrzańskim i Gubinie po 1 osobie.
4. Wypełnione zgłoszenia należy złożyć w biurze podawczym Starostwa Powiatowego w Krośnie Odrzańskim  lub w Delegaturze w Gubinie.
Do karty zgłoszenia proszę dołączyć statut organizacji. Dokumenty można przesłać także drogą elektroniczną na adres j.czerniel@powiatkrosnienski.pl .

Zgłoszenia kandydata na członka Rady należy dokonać na druku – Karta zgłoszenia w terminie 7 dni roboczych od dnia ukazania się ogłoszenia na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Krośnie Odrzańskim.

Szczegółowe informacje na temat procedury naboru można uzyskać pod nr  tel. 68 383 0248.