Nie żyje Roman Sikora, radny powiatu krośnieńskiego.

13.04.2021
Dodano przez: Joanna Czerniel

Nie żyje Roman Sikora, radny powiatu krośnieńskiego.

Pogrzeb Śp. Romana Sikory odbędzie się w czwartek 15 kwietnia na Cmentarzu Komunalnym w Starosiedlu.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą odprawioną o godz. 12:00 w Kościele, następnie odbędzie się ceremonia pogrzebowa.

Doświadczony samorządowiec i społecznik przez kilka kadencji zasiadał w radzie powiatu. W latach 2012-2016 był Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Krośnieńskiego. W latach 2016-2018 pełnił funkcję Członka Zarządu Powiatu. W obecnej kadencji jako Radny Powiatu Krośnieńskiego był Członkiem Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Powiatu oraz Komisji Rewizyjnej.

Składamy wyrazy głębokiego żalu oraz współczucia Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom, a także tym Wszystkim, którym szczególnie bliska była osoba śp. Romana Sikory.