Polsko – Niemieckie Targi Wolnego Czasu

04.04.2022
Dodano przez: Agata Sojda-Zalewska

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w projekcie pn. „Polsko – Niemieckie Targi Wolnego Czasu” w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa – Nysa – Bóbr” dla Programu Współpracy INTERREG V A Brandenburgia – Polska 2014 2020 w ramach Europejskiej Współpracy Terytorialnej w charakterze wystawców, które odbędą się w dniach 25–26 czerwca 2022 r. przy ul. Czarnieckiego (Park Tysiąclecia, promenada) w Krośnie Odrzańskim, Powiat Krośnieński.

Targi to idealne wydarzenie do prezentacji oferowanych przez Państwa usług i produktów
oraz okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z innymi przedsiębiorcami i odbiorcami. Tego typu wystawy przyciągają pełną gamę odbiorców, a biorąc pod uwagę charakter imprezy, mogą mieć Państwo pewność, że wśród osób przebywających na targach znajdą się potencjalni klienci.

„Polsko – Niemieckie Targi Wolnego Czasu” to dwudniowa impreza ogólnodostępna, zapewniająca dodatkowo atrakcje dla dzieci, występy ulicznych artystów oraz poczęstunek dla uczestników. W ramach projektu organizatorzy zorganizują konkurs na najładniejsze stanowiska, które zostaną nagrodzone pamiątkowymi pucharami.

Zainteresowanym oferujemy nieodpłatne miejsce wystawowe oraz promocję poprzez zamieszczenie informacji o każdym wystawcy w opracowanym i wydanym katalogu.

Aby wziąć udział w „Polsko – Niemieckich Targach Wolnego Czasu” należy przesłać formularz zgłoszeniowy wg załączonego wzoru do dnia 30 kwietnia 2022 roku na adres e-mail: a.sojda@powiatkrosnienski.pl.