Powiatowy Konkurs Tradycyjnych i Współczesnych Wieńców Dożynkowych – Powiat Krośnieński 2017

02.11.2017
Powiat Krośnieński podobnie jak w latach ubiegłych organizuje konkurs, w którym swoje wieńce prezentują przedstawiciele gmin wchodzących w skład powiatu. Organizacja konkursu jest wyrazem kultywowania dawnych zwyczajów dożynkowych, a także oddaniem szacunku dla tradycji i kultury ludowej.
Ocena wieńców i finał powiatowego etapu konkursu odbędzie się podczas Powiatowej Biesiady „PO ŻNIWACH” w dniu 27 sierpnia 2017 r.
W załączeniu znajduje się regulamin powiatowego konkursu wraz z kartą zgłoszeniową.