Program Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny

16.03.2021
Dodano przez: Agata Sojda-Zalewska

Program skierowany jest do organizacji pozarządowych, które będą mogły ubiegać się o dofinansowanie na realizację swoich działań.

Jednym z głównych założeń Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny jest bycie blisko obywatelek i obywateli, którzy chcą podejmować działania na rzecz społeczeństwa obywatelskiego. Dlatego organizujemy cykl dziewięciu spotkań, z których każde jest dedykowane innemu regionowi.

Podczas spotkań regionalnych omówione zostaną najważniejsze założenia i wytyczne dotyczące pierwszego konkursu grantowego w ramach Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny. Stworzona też zostanie przestrzeń do współpracy, dzięki której będzie można wymienić się doświadczeniami i pomysłami na działania oraz opcjonalnie znaleźć partnera do projektu.

Spotkania będą miały charakter interaktywny, dzięki czemu wszystkie osoby uczestniczące będą mogły zadać pytania, uzyskać przydatne informacje czy wyjaśnić wątpliwości.

Więcej informacji: