Przyjdź na spotkanie informacyjne i wesprzyj naszą młodzież!

30.10.2017
Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-doradczych dotyczące Lubuskich Inicjatyw Młodzieżowych w województwie lubuskim.
Spotkanie odbędzie się 19 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Krośnie Odrzańskim III p. pok. 306.
Warto przypomnieć:
W dniu 30 maja 2017r. Prezes Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych Pan Romuald Malinowski, podpisał Umowę na realizację projektu „Lubuskie Inicjatywy Młodzieżowe- Budżet Inicjatyw Obywatelskich”.
Zarząd Województwa Lubuskiego przyznał 1 mln złotych na finansowanie inicjatyw młodych ludzi w naszym regonie.
Konkurs na przyznanie mikrodotacji do wysokości 5 tys zł. został ogłoszony w dniu 12.06.2017r. i potrwa do 07.07.2017r.
Zapraszamy do udziału w konkursie!
To już teraz odpowiedni moment na tworzenie własnych pomysłów i inicjatyw przez młodzież i na rzecz ludzi młodych.
Szczegóły dotyczące konkursu i jego wymogów proceduralnych znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.lim.zgora.pl
Kontakt do ZLOP: lim@zlop.org.pl
Telefon kontaktowy: 570 217 017