Raport o stanie Powiatu Krośnieńskiego za 2020 rok

02.06.2021
Dodano przez: Joanna Czerniel

Uprzejmie informujemy, iż w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Krośnie Odrzańskim opublikowano Raport o stanie Powiatu Krośnieńskiego za 2020 rok.

Raport o stanie Powiatu Krośnieńskiego za 2020 rok

Rada powiatu rozpatruje raport podczas sesji, na której podejmowana jest uchwała rady powiatu w sprawie udzielenia lub nieudzielenia zarządowi absolutorium. Nad przedstawionym raportem o stanie powiatu przeprowadza się debatę.

Debata nad „Raportem o stanie Powiatu Krośnieńskiego za 2020 rok”, planowana jest w dniu 24 czerwca 2021 r. podczas XXI sesji Rady Powiatu Krośnieńskiego. W debacie nad raportem o stanie powiatu mieszkańcy powiatu mogą zabierać głos. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem o stanie powiatu składa do Przewodniczącego Rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 150 mieszkańców powiatu.

Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie powiatu. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15. Decyduje kolejność zgłoszeń.