Spotkanie członków Rady Seniorów Powiatu Krośnieńskiego

28.05.2018
Dodano przez: pstefanicki

W dniu 22 maja 2018 r. o godz. 11.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Krośnie Odrzańskim odbyło się spotkanie członków Rady Seniorów Powiatu Krośnieńskiego, które prowadził Przewodniczący Rady Pan Wojciech Brodziński. Podczas spotkania Starosta Krośnieński Pan Mirosław Glaz dokonał uroczystego wręczenia aktu powołania Pani Anny Chinalskiej i Pani Elżbiety Łąckiej na członka Rady Seniorów Powiatu Krośnieńskiego. Członkowie Rady wysłuchali informacji Pani Alicji Bednarz, która przedstawiła działania Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Krośnie Odrzańskim na rzecz seniorów oraz zostali zapoznani przez Pana Ireneusza Wróbla z projektem „Sportowy Senior”. W spotkaniu uczestniczyła Pani Barbara Kwiatkowska Przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów w Słubicach, która dziękując za zaproszenie wyraziła słowa uznania dla członków Rady za doskonałe przygotowanie spotkania i wysoki poziom merytoryczny wystąpień poszczególnych członków Rady.