Spotkanie Noworoczne w Gminie Maszewo

02.02.2018

19 stycznia 2018 roku w Gminie Maszewo odbyło się Spotkanie Noworoczne. Spotkanie rozpoczęło się uroczystym otwarciem przez włodarza Gminy Maszewo Wójta Dariusza Jarocińskiego. Następnie zaprezentowane zostało przedstawienie Jasełkowe przygotowane przez młodych mieszkańców gminy. Wójt dokonał również podsumowania roku 2017. W spotkaniu uczestniczył Starosta Krośnieński Mirosław Glaz, który podziękował włodarzom gminy za budowanie pozytywnego i nowoczesnego wizerunku gminy i powiatu oraz życzył wielu sukcesów i osiągnięć w rozpoczętym 2018 roku.