Uroczyste otwarcie ulic powiatowych w Gubinie

Dodano przez: Agata Sojda
7 listopada br. odbyło się uroczyste otwarcie ulic powiatowych: Dąbrowskiego, Rycerskiej, Platanowej i Sikorskiego w Gubinie przebudowanych w ramach projektu „Poprawa transgranicznej sytuacji komunikacyjnej Euromiasta Gubin-Guben”.
Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali m.in: Starosta Krośnieński Grzegorz Garczyński, Kamil Kuśnierek – Przewodniczący Rady Powiatu Krośnieńskiego, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego Pani Małgorzata Nadziejko, Radny Powiatu Krośnieńskiego Pan Roman Sikora.
Partnerzy projektu: Powiat Krośnieński, Woj. lubuskie (ZDW), miasto Guben oraz miasto Gubin.
Wartość projektu: 5 903 157,46 Euro
Kwota dofinansowania: 4 480 250,46 Euro