V sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego

23.04.2019
Dodano przez: Łukasz Kandulski
Przewodniczący Rady Powiatu informuje, że w dniu 25 kwietnia 2019 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Krośnie Odrzańskim, ul. Piastów 10B  odbędzie się V sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego VI kadencji.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie.
  2. Przyjęcie protokołu z IV sesji Rady.
  3. Zgłaszanie i głosowanie ewentualnych wniosków do porządku obrad.
  4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu i Starosty w okresie międzysesyjnym.
  5. Sprawozdanie Przewodniczącego Rady Powiatu z działalności w okresie międzysesyjnym.
  6. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie z wykazem potrzeb w zakresie pomocy społecznej. Ocena Zasobów Pomocy Społecznej wraz z rekomendacjami.
  7. Sprawozdania z efektów pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie jako Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Powiecie Krośnieńskim.
  8. Sprawozdanie z realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi Powiatu Krośnieńskiego za 2018 rok.
  9. Informacja Komendanta Powiatowego Policji oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w zakresie porządku publicznego oraz bezpieczeństwa pożarowego na terenie Powiatu Krośnieńskiego za 2018 rok.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XII/60/99 Rady Powiatu Krośnieńskiego z dnia 29 grudnia 1999 r. w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie Społecznej Straży Rybackiej przez Polski Związek Wędkarski Zarząd Okręgu w Zielonej Górze oraz uchwalenia Regulaminu  Społecznej Straży Rybackiej.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie pozbawienia drogi nr 3104F ul. Pułaskiego w m. Krosno Odrzańskie kategorii drogi powiatowej.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Krośnieńskiego.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Krośnieńskiego.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Krośnieńskiego.
  15. Interpelacje i zapytania radnych.
  16. Wnioski i oświadczenia radnych.
  17. Sprawy różne.
  18. Zamknięcie obrad.