XII sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego

26.05.2020
Dodano przez: Agata Sojda

XII sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego

Informuję, że w dniu 28 maja br. o godz. 10.00 odbędzie się XII sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego.
Posiedzenie Rady Powiatu odbędzie się w systemie zdalnym.
Proponowany porządek obrad:
  1. Otwarcie.
  2. Przyjęcie protokołu z XI sesji Rady Powiatu.
  3. Wnioski do porządku obrad.
  4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu i Starosty w okresie międzysesyjnym.
  5. Sprawozdanie Przewodniczącego Rady Powiatu z działalności w okresie międzysesyjnym.
  6. Informacja Dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krośnie Odrzańskim
    w sprawie COVID 19.
  7. Ocena Zasobów Pomocy Społecznej wraz z rekomendacjami.
  8. Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Powiatu Krośnieńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie za 2019 rok.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej powiatu na 2020 rok.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Krośnieńskiego na lata 2020-2033.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie  przystąpienia Powiatu Krośnieńskiego do Stowarzyszenia „Klaster Turystyki Historycznej”.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2020 r.
  13. Interpelacje i zapytania radnych (drogą mailową).
  14. Wnioski i oświadczenia radnych.
  15. Sprawy różne.
  16. Zamknięcie obrad.