XIV sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego VI kadencji

Dodano przez: Agata Sojda-Zalewska
XIV sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego VI kadencji

17 września 2020 r. o godz. 900.  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Krośnie Odrzańskim, ul. Piastów 10B (sala konferencyjna nr 306) odbędzie się XIV sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego VI kadencji.

Proponowany porządek obrad:
1.       Otwarcie.
2.       Przyjęcie protokołu z XIII sesji Rady Powiatu.
3.       Wnioski do porządku obrad.
4.       Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu i Starosty w okresie międzysesyjnym.
5.       Sprawozdanie Przewodniczącego Rady Powiatu z działalności w okresie międzysesyjnym.
6.       Informacja o przebiegu wykonania budżetu jednostki samorządu terytorialnego za I półrocze 2020 roku, informacja o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, w tym o przebiegu realizacji przedsięwzięć, o których mowa w art. 226 ust. 3 ustawy o finansach publicznych.
7.       Informacja z realizacji zadań Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej za 2019 rok.
8.       Podjęcie uchwały w sprawie pozbawienia odcinków dróg kategorii powiatowej z równoczesnym wyłączeniem z użytkowania.
9.       Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Powiatowego Urzędu Pracy w Krośnie Odrzańskim.
10.    Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Krośnieńskiego.
11.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej powiatu na 2020 rok.
12.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Krośnieńskiego na lata 2020-2033.
13.    Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia uchwały Nr II/19/2010 Rady Powiatu Krośnieńskiego z dnia
22 grudnia 2010 r. w sprawie określenia jednostek budżetowych, źródeł dochodów gromadzonych na wydzielonym rachunku i ich przeznaczenia oraz sposobu i trybu sporządzania planów finansowych dla wydzielonych rachunków dochodów.
14.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr  XXXVIII/343/2014 Rady Powiatu Krośnieńskiego z dnia 24 czerwca 2014 r. w sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej.
15.    Interpelacje i zapytania radnych.
16.    Wnioski i oświadczenia radnych.
17.    Sprawy różne.
18.    Zamknięcie obrad.

Link do transmisji obrad: