XV sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego

29.10.2020
Dodano przez: Agata Sojda-Zalewska

W dniu 29 października 2020 r. o godz. 900. za pomocą systemu umożliwiającego połączenie głosowo-wizualne ZOOM odbędzie się XV sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego.

Proponowany porządek obrad:
  1. Otwarcie.
  2. Przyjęcie protokołu z XIV sesji Rady Powiatu.
  3. Wnioski do porządku obrad.
  4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu i Starosty w okresie międzysesyjnym.
  5. Sprawozdanie Przewodniczącego Rady Powiatu z działalności w okresie międzysesyjnym.
  6. Przyjęcie Apelu Rady Powiatu w sprawie tzw. „Piątki dla zwierząt”.
  7. Informacja o realizacji zadań oświatowych za rok 2019/2020 oraz organizacji roku szkolnego 2020/2021.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdu usuniętego z drogi oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej powiatu na 2020 rok.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Krośnieńskiego na lata 2020-2033.
  11. Analiza oświadczeń majątkowych.
  12. Interpelacje i zapytania radnych.
  13. Wnioski i oświadczenia radnych.
  14. Sprawy różne.
  15. Zamknięcie obrad.