Zakończenie roku szkolnego Maturzystów 2018

Nasi Maturzyści zakończyli właśnie proces edukacji w szkołach średnich. Oficjalne zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie Odrzańskim miało miejsce 26 kwietnia, natomiast uczniowie z gubińskich szkół tj. Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych oraz Europejskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego zegnali szkołę 27 kwietnia. Najlepsi trzej absolwenci z każdej ze szkół odebrali nagrody Starosty Krośnieńskiego za najlepsze wyniki w nauce. Każdy z maturzystów otrzymał również długopis, aby szczęśliwie napisać maturę. Trzymamy kciuki za tegorocznych maturzystów.